Haber

Eğitim-Bir-Sen Düzenlediği Kudüs Turu

Eğitim Bir Sen Sakarya Şubesi, Umre Organizasyonu, Konya gezisi ve İstanbul barışı tipinin ardından Kudüs tipi ile sosyal faaliyetlerine devam etti.

Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; 9-12 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında üyelerimizle birlikte kalbimiz olan ilk camimiz Mescid-i Aksa’nın bulunduğu Kudüs’e bir gezi düzenledik. Kudüs, Yafa, Eriha, El Halil, Ölüdeniz’i ziyaret ettik. İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’da cuma namazı ile başlayan mukaddes topraklar ilacımızda Zeytindağ. Üyelerimizin ilacımıza gösterdiği ilgiden memnun kaldık.

Bu yıl Umre Düzenlemeleri, Konya Kültür Gezisi ve İstanbul Huzur Turları düzenledik. Kudüs çeşidimizi de tamamladık ama tabii ki bitmedi. İnşallah bu yaz Temmuz ayında Büyük Balkan tipi gezimizi birebir heyecanla gerçekleştireceğiz.

Üyelerimizin “Kekkek” Günü, Çiğköfte vb. etkinliklerimizin yanı sıra kültürel ve manevi seyahatlere de yoğun ilgi göstermesi motivasyonumuzu artırıyor. Bu konuda üyelerimizden gelen taleplere de açığız dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu