Haber

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Yukatel Merkezefendi Belediyesi Sepet Takımı’nı ziyaret etti

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yeni dönem öncesi Yukatel Merkezefendi Belediyesi Sepet takımını ziyaret etti. Lider Doğan, “Merkezefendi’den Avrupa kupalarına ulaşma hedefimiz ile birlikte yeni başarılara imza atacağımız yeni sezona hazırız” dedi.

Türkiye Basketbol Muhteşem Ligi’nde Denizli’yi temsil eden Yukatel Merkezefendi Belediye Sepeti, yeni dönem hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, verimli bir kamp dönemi geçiren basketbol takımını ziyaret ederek idmanlarına devam etmek üzere Denizli’ye döndü. Lider Doğan, Merkezefendi Belediyesi Gençlik ve Spor Grubu’nun eğitimini gerçekleştirdi. Spor Kulüp Lideri Veli Deveciler ve Genel Müdür Cihan Yenice ile birlikte izledi. Antrenman sonunda sahaya inen Doğan, Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basketbol Baş Antrenörü Zafer Aktaş, teknik ekip ve oyuncularla bir araya geldi. Kulübün amaçlarını ve çalışmalarını değerlendiren Doğan, gruba başarılar diledi.

Denizli’de basketbola olan tutkunun çok yüksek olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, başarılı bir dönem geçirmek için çalıştıklarını söyledi. Doğan, “Her yıl olduğu gibi kadromuz yeni döneme disiplinli ve özverili bir şekilde hazırlanıyor. Her zaman ekibimizin yanındayız. Hazırlıklarını sürdüren grubumuzu ziyaret ederek hedeflerimizi anlattık, sohbet ettik. “Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. Oyuncularımız bu takviyeyi sonuna kadar hissedecek ve kararlı, istekli ve başarılı maçlar oynayacaklardır” dedi. – DENİZLİ

habergokcebey.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu